سئو و مشاوره سئو سایت

سئو سایت

سئو سایت چیست

کلیه فرایند ها و عملیاتی که باعث میشود تا سایت و وبلاگ شما توسط موتورهای جستجوگر شناسایی , رنکدهی و رتبه بندی میشود را سئو مینامند . به عبارت لغوی آن سئو یعنی اپتامیز کردن سایت برای موتورهای جستجوگر مانند گوگل , بینگ و یاهو . فرایند سئو هم سهل است و هم سخت 

سئو کردن محتوای سایت

 

 بهینه سازی وب سایت - سئو سازی سایت - بهینه سازی سایت - بهینه سازی سایت و seo - بهینه سازی سایت در گوگل - هزینه بهینه سازی سایت - سئو وب سایت

آموزشگاه زبان آیلتس - کلاس زبان آیلتس - آموزشگاه زبان آلمانی - کلاس زبان آلمانیپیدا کردن ایده برای نوشتن محتوا میتواند دشوار باشد و بسیاری از افراد در این مرحله به مشکل بر میخورند. برای پیدا کردن محتوایی که بتواند اهداف بهینه سازی برای موتورهای جستجو را برآورده کند باید به چند موضوع برای رسیدن به ایده های خلاقانه توجه کنید. اول اینکه ، به وب سایت به عنوان قالبی گسترده نگاه کنید و سپس راهی برای به نمایش گذاشتن آن قالبها پیدا نمایید.محتوا میتواند به شکلهای مختلفی دسته بندی شود و با فکر کردن در مورد سبک نوشتار میتوانید سریعتر ایده هایی برای آن بدست آورید.
علاوه بر طراحی سایت نقش محتوا و مطالب در سئو و بهینه سازی سایت بسیار مهم است.در اینجا چند دسته که باعث میشوند ایده ها به ذهنتان وارد شوند را معرفی میکنیم.قطعات آموزشی میتوانند به کاربران شما نشان دهند که کاری را انجام بدهند که قبلا نمیدانستند چطور.شما میتوانید از یک اصل آماری صنعتی استفاده کنید و نکاتی از نقطه نظر یک متخصص ارائه دهید.شما میتوانید بر جزئیات زمان بگذارید و مباحثی را که برای متخصصین یا کاربران جذاب است را ارایه نمایید.محتوای فرآیندی میتواند نوعی مقاله ی گام به گام باشد که بازدید کننده را از مراحل انجام کار آگاه سازد.محتوای اطلاع رسانی نباید حتما عالی و در حد Pulitzer Prize باشد. تنها با قرار دادن صفحه فروشگاه یا بیوگرافی تیم اجرایی میتوانید محتوایی برای صفحه تولید کنید. اخبار در واقع یک صفحه اطلاع رسانی است که شما را به چیزی که در زمان مشخصی رخ داده است ارجاع میدهد. این میتواند اخبار صنعت باشد که شما گزارشش میکنید یا اینکه در مورد شرکت و استخدامها یا کنفرانسهای انجام شده باشد. تمامی اینها میتواند به شکلهای متفاوتی عرضه شود و مطمئنم بسیاری دیگر وجود دارند که ما به آن اشاره نکرده ایم. سعی کنید در هنگام تصمیم گیری برای ساخت این لیست کلیدواژه های هدف را در مقابل چشمتان داشته باشید. ترکیبی از عبارتهای مشخص و انواع محتوا میتواند منشا ایده های عالی باشد.کار دیگری که در طراحی سایت میتوانید انجام دهید این است که رقبای خود را بررسی کنید و ببینید که چیزی را جا انداخته اند یا خیر.جستجویی برای کلیدواژه ها انجام داده و رقبای خود را ببینید. زمانی را صرف سایتهای دیگر کرده و نگاهی به وبلاگهای آنها بیندازید. در مورد چه چیزهایی مینویسند؟؟شاید آنها به بخشی توجه دارند که شما نادیده اش گرفته اید.همچنین شبکه ای حرفه ایی را نیز نادیده نگیرید.مخاطبین صنعت شما از قرار دادن پستی در وبلاگشان در مورد شما استقبال میکنند.پیدا کردن ایده ی نوشتن محتوا میتواند دشوار باشد ولی به یاد داشته باشید که برای رقبای شما نیز این کار دشوار است.

خدمات مشاوره سئو

خدمات مشاوره سئو ما در دو حالت رایگان و همراه با هزینه انجام میگیرد . در حالت رایگان فقط بصورت نوشتاری و از طریق مکاتبه در حد دانشمان به سئوالات شما بدون احتکار دانش پاسخ میدهید و در حالت دوم برای وبسایت ها و وبمسترهایی است که احتیاج به یک تیم ارائه دهنده خدمات سئو و خدمات مشاوره سئو میباشند . در این حالت ابتدا بمدت 24 ساعت کلیه آنالیز های مورد نیاز شامل آنالیز ساختاری وب سایت - سرعت , بک لینک , متا تگ , آنالیز کلید واژه ها و آنالیز رقبا انجام میگیرد و نتیجه در جلسه ای حضوری و بصورت کتبی تحویل میشود .

سئو , مشاوره سئو , خدمات سئو , سئو سایت

مشاوره سئو متاسفانه در بیشتر موارد افرادی که چنین پیشنهادی ( سئو سازی تضمینی سایت) به شما میدهند از تکنیک هایی برای فریب مشاوره سئو گوگل استفاده میکنند، این تکنیک ها در برخی موارد نتایج زودهنگام و چشمگیری دارد مشاوره سئو و در برخی سایت ها بی تاثیر جلوه میکنند. ولی در نهایت تاثیر استفاده از این روش ها برای هر سایتی در درازمدت مخرب و زیانبار خواهد بود. نتیجه این موارد و جریمه های گوناگونمشاوره سئو  گوگل معمولا چندماه بعد مشخص میشود و شما مشاوره سئو را در آن زمان کل هزینه سئو را پرداخت کرده اید.

مشاوره سئو آیا میتواند  سایت خود را یک بار برای همیشه سئو و مشاوره سئو بهینه انجام دهد

سئو و بهینه سازی سایت قبل از هر چیز یک امر رقابتی است، حتی اگر شما در جایگاه خوبی قرار گرفته باشد دلیلی ندارد که در آینده این جایگاه را از دست ندهید. ممکن است رقبای شما عملکرد بهتری داشته باشند و یا رقبای جدیدی پا به فضای اینترنتی بگذارند، پس جایگاه شما همواره در خطر بوده و حفظ آن نیازمند رسیدگی و بروزرسانی مستمر در سایت است.
محتوای تازه مهمترین اصل در حفظ جایگاه سایت و یا کسب رتبه های بهتر است. کدنویسی صحیح سئو و بهبود سرعت سئو سایت را میتوان به شکلی انجام داد که همواره شرایط مناسبی داشته باشد ولی هر سایتی برای حفظ جایگاه خود یا بهبود آن نیازمند محتوای تازه و بروزرسانی مستمر خواهد بود.

مشاوره سئو


مشاوره سئو با روش های مختلف می توانید در دنیای مجازی حضور پیدا کنید که یکی از آنها طراحی سئو وب سایت می باشد. حضور در سئو شبکه های اجتماعی نیز می تواند یک گزینه ی دیگر برای برقراری ارتباط محسوب شود.مشاوره سئو ایران وب راهی نو به سوی موفقیت شماست گام اول انتخاب یک دامنه خوب است که می تواند نام شرکت شما باشد چرا که اولین اسمی که به فکر مشتری می رسد نام شرکت شما است. یکی دیگر از ویژگی های اسم دامنه خوب کوتاه و ساده بودن آن است. مردم اسامی پیچیده را به سختی به یاد می آورند.

قواعد کار و تعرفه سئو و خدمات سئو سایت

مرحله بعدی سئو انتخاب هاست مناسب می باشد، سئو هاست اطلاعات شما را از طریق اینترنت در دسترس عموم قرار می دهد ولی ویژگی های یک سئو سایت هاست خوب چیست.... میتوان یک فرایند مشاوره سئو یا خدمات سئو را بصورت تضمینی بهینه سازی و سئو سایت کرد ؟ سئو سایت یک هاست خوب همیشه در دسترس است. گوگل از وب سایت هایی که در طول شبانه روز سرعت بالایی ندارند یا از دسترس خارج می شوند استقبال نمی کند.سئو سایت پهنای باند نشانگر انتقال اطلاعات از وب سایت شما بوده و تعیین میکند سایت شما قابلیت پشتیبانی از چه میزان حجم ترافیک سئو را دارد. اگر این مقدار کافی نباشد ممکن است از سئو دسترس خارج و سئو وب سایت شما را با مشکل روبرو کند.سئو امنیت هاست شما باید بالا باشد به طوری که از تهدید های سئو سایت بیرونی از جمله هکر ها در امان باشد. تغریبا 90سئو  درصد سئو سایت و بهینه سازی برای  وب سایت هایی که هک می شوند به دلیل ضعف در هاست خود دچار نابودی شوده اند، اگر سئو وب سایت شما هک شود این اتفاق بد در کارنامه شما ثبت و اعتبار شما را به خطر می اندازد. مردم دوست ندارند اطلاعاتشان توسط هکر ها دزدیده شود! اگر پشتیبان و سئو سایت خوبی داشته باشید به راحتی می توانید مشکلات به وجود آمده را برطرف کنید. پشتیبانی 24 ساعته یکی از وظایف مهم یک هاست خوب به شمار می آید.

شناسایی بازدید کننده گان در خدمات سئو سازی سایت

خدمات سئوایجاد مطالب ارزشمند همیشه مورد بحث بوده، امروزه متاسفانه کپی کردن به یک معضل بزرگ در خدمات سئو تبدیل شده و دنیای مجازی را تحدید می کند.قبل از اینکه محتوایی ایجاد کنید باید ابتدا مخاطب  و سئو سایت خود را بشناسید مهم است بدانید این مردم هستند که به خدمات سئو وب سایت شما سر میزنند به عنوان مثال سئو دامنه شامل افرادی می شود که به کارت های بیس بال علاقه دارند.مشاوره سئو: هنگامی که شما مخاطب خود را بشناسید و در ارتباط با موضوع کاری سئو سایت خود محتوا تولید کنید موفق هستید.خدمات سئو درک مخاطبان خود را با استفاده از http://www.google.com/trends بسیار کمک می کند تا خدمات سئو کلمات کلیدی مربوط به مخاطب خود را شناسایی و از علاقه مندی های آنها بدانید.

خدمات سئو و ضریب موفقیت خدمات مشاوره سئو

خدمات سئو و خدمات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو این ابزار آمار کاملی از تعداد علاقه مندان زمان پیشرفت جستجو و روند آن به شما و خدمات سئو اطلاعات مفیدی می دهد. مثلا ببینید کلمه سئو در چه وضعیتی است، حجم جستجوی آن را ببینید و در شرایط مختلف مقایسه کنید!
همچنین این روند جالب در طول زمان همراه با عبارات مشاوره سئو جستجو را نشان می دهد. درک اصطلاحات مرتبط با محتوای مشاوره سئو سایت شما کمک می کند تا برای ایجاد محتوای مناسب تر برای مخاطبان خود که منجر به بیشتر شدن مردم برای پیدا کردن سایت شما در گوگل می شود.

ایجاد مطالب خدمات مشاوره سئو ارزشمند کلید ایجاد یک وب سایت فوق العاده است! خدمات مشاوره سئو محتوای اصلی و با کیفیت بالا مردم را بارها به وب سایت شما باز می گرداند وخدمات مشاوره سئو  این همان چیزی است که شما می خواهید.

اطلاعات مفید در اختیار مردم بگذارید اگر شما یکخدمات مشاوره سئو وب سایت برای رستوران راه اندازی کرده اید اطلاعاتی از محل فعالیت، ساعات کار، اطلاعات تماس، منو و یک وبلاگ برای به اشتراک گذاشتن برنامه های آینده داشته باشید.خدمات مشاوره سئو محتوای سایت شما باید منحصر به فرد، خاص و با کیفیت بالا باشد! مطالب شما نباید از وب سایت های دیگر کپی شود.خدمات مشاوره سئو انتخاب تصاویر مرتبط و عالی می تواند هم ترافیک تصاویر خدمات مشاوره سئو گوگل و هم ماندگاری کاربر را به همراه داشته باشد.خدمات مشاوره سئو خطاها مانند لینک های شکسته و یا اطلاعات اشتباه، اشتباهات دستور زبان و یا املایی، مقدار بیش از حد از تبلیغات، هرزنامه مانند نظر و یا انجمن اسپم شرایط و رتبه شما را به خطر می اندازد.خدمات مشاوره سئو شما باید دستورالعمل استفاده از ابزارخدمات مشاوره سئو  وب مستر گوگل را بیاموزید چرا که این ابزار بر روی سایت شما نظارت مستقیم دارد و هر گونه اشکال می تواند جایگاه شما را دچار اختلال کند. این یک اصل مهم در خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی و سئو است! خدمات مشاوره سئو ساختار سئو سایت شما باید سازماندهی شود! به عنوان یکمشاوره سئو وب مستر، شما می خواهید کاربران به سرعت و به آسانی در وب سایت حرکت و برای پیدا کردن محتوا که همان اصل مهم است آسوده باشند. خدمات مشاوره سئو شما همچنین می خواهید مشاوره سئو سایت موتورهای جستجو نیز به راحتی خزنده های خود را برای درک صفحات و محتوا بفرستند و شما را ببینند. مشاوره سئو سایت پس ساختار سایت باید روشن و منطقی باشد، مشاوره سئو سایت انواع الگوریتم ها و عوامل رتبه بندی جایگاه شما را مشخص می کند. مشاوره سئو سایت ابتدا ببنید گوگل میتواند سئو سایت شما را ببیند، با این عبارت می توانید حجم صفحات ثبت شده در گوگل را مشاهده کنید : اگرمشاوره سئو سایت و  صفحات سایت شما را در نتایج نشان می دهد، بدان معنی است که آنها در فهرست مشاوره سئو سایت گوگل هستند! اما اگر سئو سایت شما نشان داده نمی شود و یا نتایج بسیار جدید هستند، این امکان وجود دارد که سئو سایت گوگل آن را نمیبیند در ابزار وب مستر یاد بگیرید چگونه صفحات را برای تسریع زمان ایندکس مطالب اضافه کنید. به یاد داشته باشید اگر وب سایت شما در لیست نتایج مشاوره سئو سایت جستجو نیست حتما در دستورالعمل ها نقض وجود دارد.عنوان در تعداد نمایش صفحات تاثیر بسیاری می گذارد، یک عنوان عالی انتخاب کاربر را به سمت صفحات شما هدایت می کند. عنوان باید کوتاه و مختصر باشد. مشاوره سئو سایت : عناوین بلند می تواند مردم را گیج و بطور کامل از کلیک کردن روی آن منصرف کند. عنوان یکی از سیگنال های اصلی گوگل برای تعیین عنوان یک صفحه در نتایج جستجو است.توضیحات متا به طور کلی توسط مشاوره سئو موتورهای جستجو مورد استفاده قرار می گیرد،مشاوره سئو برای نشان دادن یک توصیف از سایت شما به کاربران بر خلاف یک عنوان که باید مختصر باشد در نتایج جستجو شرح متای خوب می تواند با دقت خلاصه محتوای یک مشاوره سئو صفحه باشد. نباید پر از کلمات کلیدی و یا شامل مطالب کل صفحه باشد اگر گوگل فکر کند که سئو سایت و خدمات سئو توضیحات متا به خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی سئو سایت صفحه شما مرتبط است از آن به عنوان شرح در نتایج خود استفاده می کند.

 

چگونه محتوا را براساس سئو تهیه نماییم؟

محتوا و بازاریابی محتوا به عنوان المانی در سئو سایت می باشد. حال چگونه محتوای خود را براساس متریک های بهینه سازی سایت فراهم نماییم تا بیشترین اثرگذاری را در سئو وب سایت داشته باشد. محتوای مندرج شده در صفحات طراحی سایت تا زمانی که براساس الگوریتم ها و نکات سئو پیاده سازی نشود نخواهد توانست بر طراحی وب سایت شما عملکرد مثبت را داشته باشد. در ادامه لیستی از این نکات را بیان می نماییم.


انتخاب کلمات کلیدی در طراحی سایت

انتخاب کلمات کلیدی گام قابل توجه در تولید محتوا می باشد. لیستی از کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کسب و کار خود را فراهم نمایید و سپس تیتر اصلی ، تیترهای داخلی را براین اصل انتخاب نمایید و از کلمات کلیدی خود استفاده نمایید.


موضوعات مفید در بازاریابی محتوا

مباحث و موضوعاتی که برای کاربران جذاب می باشد و کارامد خواهد بود را انتخاب نمایید. موضوعات روز قابل بحث که برای کاربران طراحی سایت شما جذاب می باشد و در جستجو آن هستند را تهیه نمایید. جذب ترافیک به واسط محتوا و نیز ماندگاری بیشتر کاربران به طراحی وب سایت شما مواردی است که به واسط بازاریابی محتوا و تولید محتوای با کیفیت ایجاد می گردد.


حجم محتوا در طراحی سایت

حجم محتوای درج شده در صفحات طراحی سایت خود را با تعداد کلمات مناسب ایجاد نمایید. تعداد 300 کلمه و بیشتر را انتخاب نمایید. محتوای با با کیفیت موردی است که در الگوریتم پاندا گوگل مورد بررسی قرار می گیرد و جزو آیتم های بهینه سازی سایت می باشد.


کیفیت محتوا در طراحی سایت

محتوا به عنوان مطالب که مورد خواندش کاربران قرار می گیرد می بایست با کیفیت و کارایی همراه باشد. مطالب غیر کپی و ناب که در طراحی وب سایت شما قرار می گیرد می تواند نظر کاربران بسیاری را به خود جلب نماید و در کنار آن تاثیرگذاری در سئو سایت و بهینه سازی وب سایت را خواهد داشت.

نکته هایی که در محتوای مطالب سایت رعایت کنید

طراحی سایت مناسب و خوب و گرافیک سایت زیبا جزء ابزار های لازم برای شروع کار یک سایت هستند اما باید بدانید که همه چیز سایت اینها نیستند ممکن است سایت شما طراحی بسیار عالی و خوبی داشته باشد و با این طراحی عالی گرافیک زیبایی هم همراه باشد اما بعد از مدتی ببینید که به خواسته خودتان از راه اندازی این سایت نرسیده اید. می دانید علت این عدم موفقیت کدام است. مهمترین و اصلی ترین عاملی که میتواند برای این ناتوانی گفت مطلب ها و محتوای سایت و وبلاگ شما می باشد. پیش از هر کاری متوجه باشید که کاربران و مخاطبان در زمان بازدید از سایت و وبلاگ تان در مرتبه نخست وقت کمی را در سایت شما سپری می کنند. در این وقت کم آنها میتوانند به این نتیجه برسند که آیا وبلاگ شما خوب و به در بخور است یا نه.
پنج دلیل اصلی برای بهینه نمودن و بهبود بخشی به مطلبها و محتوای یک سایت وجود دارد.
حرف تازه ای برای بازگو کردن و نوشتن ندارید: درصد عمده کسانی که در وبلاگ ها یا سایت ها مطلب می نویسند از وبلاگ های دیگر کپی می کنند و انتظار رشد و موفقیت از وبلاگ و سایت شان را دارند! برای حل این مشکل باید زمینه ای را برای خودتان انتخاب کنید که در آن می توانید مطالب بکر و تازه بنویسید و در آن تجربه و علاقه دارید. برای مثال اگر حوزه ی تخصصی شما فروشگاه اینترنتی است نبایست در باره طراحی سایت و سئو نوشته ای داشته باشید.
در مورد نوشته هایتان تحقیق کنید: حتی اگر در حوزه ی خودتان هم بسیار آگاه و مطلع هستید پیش از اینکه بخواهید یک مطلب را نشر بدهید در مورد آن و جز به جز آن تحقیق نمایید و مواظب باشید که اطلاعات غلط به کاربران ندهید. با این کار کاربرها را از سایت تان فراری می دهید. تا می توانید از منابع و سایت های معتبر استفاده کنید و دنبال آنها باشید و از آنها کمک بخواهید.
نوشته هایتان ساده و رک باشد: تلاش کنید تا می توانید ساده و صریح بنویسید. از واژه های سخت و مخصوص و اصطلاحات و خیلی ادبی استفاده نکنید به خصوص از بکارگیری کلمه های سخت عربی و فارسی خیلی اصیل بپرهیزید! اگر فهم مطالب وبلاگ شما سخت, دشوار و گنگ باشد مخاطبان و بازدید کنندگان بسیاری را فراری خواهید داد.
غلط های نوشتاری را ویراستاری کنید: تلاش کنید با دقت بیشتری مطالب را تایپ کنید و پیش از منتشر کردن مطلب حتما دوباره متن را بخوانید و نوشتار و املای واژه های استفاده شده را ویراستاری کنید. غلط های نوشتاری را به حداقل کاهش بدهید. بودن خطاهای نوشتاری نگارشی نظر منفی ای به کاربر نسبت به محتوای سایت شما میدهد. برای نمونه تصور کنید که شما دارای مدرک معتبر دانشگاهی در زمینه اقتصاد هستید ولی نوشته های شما شامل اینگونه خطاهای نوشتاری باشد! کاربر چه فکری میکند؟
تمیز و مرتب بنویسید: وقتی که نوشته های سایت را برای انتشار تنظیم می کنید سعی کنید مطلب را مرتب و منظم نشر بدهید. برای این کار از پاراگراف بندی های درست و منظم , فهرست بندی های صحیح , تیتر های به جا و … استفاده کنید. ضمن اینکه بخش های دارای اهمیت و مختلف یک متن باید از قسمتهای دیگر قابل تشخیص باشد. برای نمونه سرفصلهای متفاوت باید بولد یا ایتالیک شوند و موردهایی از این قبیل. با به کارگیری این علامتها مخاطبان سایت شما فهم بهتری نسبت به محتوای یک متن می یابند.

چگونه برند خود را به گوگل بشناسانید؟

برند یا نام تجاری به عنوان واژه برای حدود محصولات و نیز خدمات شما می باشد تا از دیگر شرکت ها و رقبا متمایز باشد. اما چگونه می توان برند و نام تجاری خود را به گوگل بشناسانیم تا به صفحه طراحی سایت ما هدایت نماید. شاید دیده باشید که با تایپ کلماتی گوگل کلمه ای را به شما پیشنهاد می کند. حال اگر نام برند شما به عنوان پیشنهادی در حوزه خدمات خاص در گوگل قرار گیرد در این صورت گوگل برند و طراحی وب سایت شما را شناخته است. حال چگونه می توانید برند خود را بشناسانید؟درج برند بصورت لینک


نام برند خود را در صفحات طراحی سایت، در قالب لینک دهی داخلی درج نمایید که اغلب با نام برند به صفحه اصلی هدایت می گردد. این خود اقدامی در جهت شناساندن نام برند شما خواهد شد. همچنین لینک دهی خارجی در دیگر طراحی وب سایت ها نیز می تواند عامل موثری در شناخت برند شما به گوگل باشد زیرا که تمامی این لینک ها توسط گوگل خوانده و ایندکس می گردند. پس می بایست لینک دهی داخلی و نیز لینک دهی خارجی را در پروسه کاری خود قرار دهیم.شبکه های اجتماعی

ایجاد پروفایل در شبکه های اجتماعی مانند گوگل پلاس ، فیس بوک ، لینکداین ، توییتر که با درج لینک و نام تجاری شما همراه می باشد می تواند در برندینگ شما موثر عمل نماید. محتوای طراحی سایت خود را در شبکه های اجتماعی منتشر نمایید. این امر اثرگذاری را در سئو سایت و بهینه سازی سایت خواهد داشت و نیز موجب تقویت برند طراحی سایت شما برای عموم می شود.انتشار خبر

انتشار خبر در قالب ارائه توضیحی از عملکرد طراحی سایت شما که با درج لینک باشد می تواند علاوه بر آشنایی افراد ، موتور جستجوگر گوگل را نیز از برند خود مطلع نمایید زیرا که محتوا و خبر انتشار یافته ایندکس می گردد و علاوه بر تاثیرگذاری در سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت شما ، در برند شما نیز اثرگذار باشد.
چگونه برند خود را به گوگل بشناسانید؟

اهمیت طراحی سایت بر پروسه سئو seo

طراحی سایت دسترس پذیر به طوری که کاربر به راحتی بتواند با آن تعامل بر قرار نماید چگونه میسر می گردد. کاربر پسند بودن طراحی سایت موضوع پر اهمیتی می باشد که در سئو سایت وبهینه سازی سایتمی تواند اثرگذاری موثر را بگذارد. طراحی وب سایت دسترس پذیر با در نظر گرفتن نکاتی میسر می گردد. آیتم های موبایل فرندلی بودن ، نحوه چیدمان طراحی سایت ، منوها و زیر منوها، سرعت طراحی وب سایت ، گرافیک سایت و زیبایی ظاهری تمامی آیتم هایی است که در مبحث دسترس پذیری طراحی سایت موضوعیت می یابد.


طراحی سایت موبایل فرندلی

طراحی سایت موبایل فرندلی که در معنای طراحی سایت سازگار و قابل نمایش دردستگاه های مختلف مانند موبایل ، تبلت و غیره می باشد اهمیت ویژه ای دارد زیرا که کاربران موبایل که وارد طراحی سایت شما می شود همواره در حال افزایش می باشد. حال بدین منظور طراحی سایت موبایل فرندلی را به منظور راحتی کاربران خود را برنامه طراحی وب سایت خود قرار دهید.


چیدمان طراحی سایت

منوها، زیر منوها ، و دیگر المان های صفحه طراحی سایت را بگونه ای چیدمان نمایید که صفحات پر اهمیت در دسترسی بالاتر قرار می گیرد. بخش های صفحه طراحی سایت باید بگونه ای تنظیم گردد که موجب سردرگمی کاربر نشود زیرا که تحت این شریاط افراد صفحه طراحی سایت شما را رها می نمایند و این امر تاثیر منفی در سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت شما خواهد داشت.


سرعت طراحی سایت

سرعت طراحی سایت نیز المان اثرگذار دیگری در کاربر پسند بودن طراحی سایت می باشد زیرا که سرعت لود بالا برای طراحی سایت نیازمند صرف زمان بیشتر خواهد بود که شاید منجر به ترک طراحی سایت توسط کاربر شود.


گرافیک سایت زیبا

گرافیک سایت که نمای ظاهری و گرافیکی سایت را بیان می نماید یکی دیگر از المان های اثرگذار در سئو سایت و بهینه سازی سایت خواهد بود. نمای ظاهری زیبا موجب جلب توجه و نظر کاربران به طراحی سایت می گردد که خود در کاربرپسند بودن طراحی وب سایت اثرگذار می ب

تاثیر هاست بر سئو

نحوه انتخاب شرکت معتبر برای میزبانی سایت

وقتی سایت جدیدی را راه اندازی کرده اید نیاز دارید میزبانی یا هاستینگ سایت خودتان را به شرکتی معتبر بسپارید اما کدام شرکت مناسب است و چه راهکارهایی برای وب هاستینگ سرور وجود دارد؟ به صورت کلی راهکارهای زیر برای هاستینگ سایت‌ها وجود دارد:
میزبانی اشتراکی
سرور مجازی یا وی پی اس
سرور اختصاصی یا Dedicated server
نخست درباره کاربرد هر یک از اینها صحبت می کنیم و عوامل مهم استفاده از این سرویس ها را مرور می کنیم. میزبانی اشتراکی زمانی است که شرکتی سروری را راه‌اندازی می‌کند و آن را بر مبنای احتیاج های شما به قسمت های مختلفی قسمت می‌کند و به شما با قیمت مناسبی می‌فروشد. این سرویس، برای سایت‌های کوچک تا متوسط می باشد که نه بازدید آنها بسیار زیاد است و نه آنقدری منابع مصرف می‌کنند که نیاز به سخت‌افزار اختصاصی داشته باشند مناسب می باشد. نکته های زیر شما را یاری می کند تا میزبانی معتبری را برای سرویس اشتراکی سایت تان بیابید:
امکان انتخاب طرح‌های مختلف بر مبنای احتیاج های شما
تلاش کنید بر مبنای احتیاج هایتان (به عنوان نمونه میزان فضای میزبانی مورد نیاز یا میزان پهنای باند لازم) پول خرج کنید. بعضی از میزبانها طرح‌های کمی را ارائه می دهند و شما برای یک سایت کوچک مجبور هستیئ طرح بزرگی را خریداری کنید که نه از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد و نه به کارتان خواهد آمد.
شرکت انتخابی شما برای میزبانی به صورت قانونی ثبت شده باشد
اگر از جایی سرویس میزبانی خریداری می کنید، حتما آن سرویس، شرکت ثبت شده قانونی باشد. اینطوری اگر در آینده به مشکل ویژه ای روبرو شدید آسانتر می‌توانید رسیدگی کنید.
بکاپ و پشتیبانی از سایت بگیرند!
به سراغ هاستینگی بروید که از سایت شما بکاپ بگیرند و آن را در اولویت قرار بدهند اگر مشکلی برای سایت شما پیش آمد آنها زودی سایت شما را برگردانند
هزینه به صرفه و مناسب
تلاش کنید برای میزبانی سایت خودتان مبلغ و هزینه به صرفه و مناسبی بپردازید. بعضی وقت ها شرکت‌ها هزینه‌های خیلی پایینی برای میزبانی یک ساله از شما می خواهند؛ اگر کمی حساب و کتاب کنیم خواهیم دید که مثلن یک سرور معمولی ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان حداقل هزینه را لازم دارد، اگر این عدد را در ۱۲ ماه سال ضرب کنیم می‌شود ۳.۶۰۰.۰۰۰ تومان. اکنون اگر شما سالیانه ۲۰ هزار تومان سرویس هاستینگ تان را خریداری کرده باشید این شرکت حداقل باید ۱۸۰ سایت دیگر را برروی این سرور معمولی هاستینگ کند تا خرج سرورش را در آورد (فارغ از هزینه‌های نیروهای فنی، سود شرکت و ..) پس امکان دارد دست به Over sell مبادرت کند و به قدری فضای هاستینگ روی آن سرور به فروش برساند که به طور عملی سرعت و قابلیت دسترسی سایت شما به صفر میل کند.
طرح ماهیانه/سه ماهه داشته باشد
از آنجایی که امکان بالا و پایین شدن در هر کسب و کاری وجود دارد، معقولانه آن است که شما سرویس هاستینگ سایت خودتان را به طور ماهیانه یا سه ‌ماهه بخرید که اگر آن شرکت کیفیتش پایین آمد بتوانید به آسانی به شرکت دیگری انتقال بیابید و هزینه بیشتری را از دست ندهید. سرور مجازی سرور مجازی مخفف شده Virtual Private Server می باشد. در این حالت شرکت هاستینگ، سروری را اجاره می‌کند و برروی آن مجازی‌سازی مانند VMware نصب می‌کند و به شما قسمتی از آن سرور را اجاره می‌دهد. شما اختیار دارید که هر بهره ای که می خواهید از آن سرور (بر طبق قوانین) بکنید. در این گونه سرورها به ایت نکته ها توجه کنید:
منبعها به طور اختصاصی تخصیص یافته باشند
هنگامی که سرور مجازی می خرید، تلاش کنید سرویس‌هایی را بخرید که با عنوان VDS یا Virtual Dedicated Server به فروش می رسند. اینگونه سرویس‌ها منابع را به طور اختصاصی به شما ارائه می‌دهند. اما امکان دارد بعضی از سرورهای مجازی منبع ها را به اشتراک بگذارند و شما در سرویس خودتان پایین آمدن سرعت و کیفیت را احساس کنید.
ابزار Reload و پنل مدیریت تحت وب
اگر بخواهید از سرورتان بکاپ و پشتیبانی تهیه کنید یا سیستم عامل آن را دوباره نصب کنید باید به میزبانی تیکت بزنید و آنها این کار را برای شما انجام بدهند، اما اگر آن شرکت پنل خاصی برای این کار داشته باشد می‌توانید بوسیله وب این کار را خودتان اجرا کنید و احتیاجی به درگیر کردن پشتیبانی نداشته باشید. سرور اختصاصی باید در باره مرکز دیتای که از آن سرور اجاره می‌کنید پرس و جو کنید. اگر از مرکز دیتاهای خارج از کشور سرور خریداری می کنید حتما مطمئن شوید که آیا با ایرانی بودن شما مشکلی دارند یا خیر. بیشتر مرکزدیتاهای آمریکایی با ساکنین ایران نمی‌توانند تجارت کنند (طبق قوانین امریکا). اما در باره مرکزدیتا داخلی، پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به webhostingtalk بزنید و ببینید که دیگران چه مشکلاتی با این مرکزدیتاها داشتند و اگر وقتش را دارید، چند سایت را پیدا کنید که روی اینها هاستینگ شده اند و آنها را برای مدت کوتاهی ارزیابی نمایید تا مرکزدیتای با پایین ترین قطعی را پیدا کنید. می‌توانید از سرویس‌های مانیتورینگ سرور بهره ببرید و چندیت سرور متفاوت در مرکزدیتاهای متفاوت را ارزیابی نمایید.

نقش کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی - Key Words

(کلید واژه های متا)

 کلمات کلیدی ، کلماتی است بوسیله آن میتوانید یه صفحه را تفسیر نمایید به زبان ساده تر اگر به شما بگویند یک مطلب را در چند کلمه توضیح دهید

اما اینکه چگونه این کلمات را بنویسیم خود دارای چند قانون است !

  1. اولین قانون این است که طول یک کلید واژه ی ایده ال  نباید از 3 کلمه بیشتر شود 
  2. برای دومین قانون میتوان به جدا نمودن این کلمات با ویرگول منتها ویرگول انگلیسی و نه فارسی  اشاره نمود
  3. قانون سوم ان است که این کلمات باید عینا در متن و بهتر از ان در عنوان مطلب تکرار شده باشد

نکته آخر این است که میتوانید از کلمات را نحو زیر بنویسید و دقت بفرمایید تا آنجا که میتوانید از کلمات منحصر بفردی در اینترنت استفاده نمایید مثلا کلماتی مانند ایران و ، رایگان و... دارای ارزشی نخواهند بود.

چند قانون دیگر هم در رابطه با کلمات کلیدی وجود دارد از جمله انکه این کلمات از 5 عدد نباید بیشتر باشد و .. اما حقیقت آن است که خیلی تفاوتی ایجاد نمی کند.

این مقاله آموزشی برای اولین بار توسط سایت یاس۹۸ تهیه و در اختیار شما قرار داده میشود.کپی برداری تنها با ذکر منبع و نام نویسنده مجاز میباشد.
تا به امروز مطالب آموزشی زیادی درباره سئو در سایت یاس۹۸ قرار داده ایم که در صورت مطالعه و رعایت نکات گفته شده مطمئنن شاهد افزایش بازدید و افزایش رتبه وبسایت در گوگل بوده اید .
یکی از مهمترین مسائل سئو بالا آوردن یک سایت بر روی کلمات کلیدی میباشد ، بدون استثنا تمامی مدیران سایت ها و وبلاگ ها دوست دارن زمانی که یک کلمه در گوگل سرچ میشه جز چند لینک اول یافته های گوگل باشن که به همین خاطر رقابت در این زمینه بسیار بالا هست و سئوکارها و مدیران برای بالا آوردن یک کلمه خاص مجبور به استفاده از تاکتیک ها مختلفی میشوند که ما قصد داریم بهترین و آسان ترین روش برای بالا آوردن یک کلمه در گوگل آموزش بدیم.

انتخاب کلمات کلیدی:


انتخاب کلمات کلیدی بدون شک مهمترین بخش نوشتن یک مطلب هست و واقعا باید براش وقت گذاشت.گاهی پیش میاد یک مطلب خیلی خوب مینویسید اما با انتخاب کلمات کلیدی اشتباه تمامی زحمت نوشتن پست بر باد میره و ممکنه شخصی دیگری همان مطلب از وب سایت شما کپی کنه و با انتخاب کلمات کلیدی و عنوان بهتر در گوگل رتبه بالاتر نسبت به وب سایت شما بگیره . بارها برای خودم این اتفاق افتاده
برای انتخاب کلمات کلیدی باید از همان لحظه اول شروع نوشتن پست ، کلمات کلیدی مد نظر گرفته شود مثلا ما مقاله درباره س.....

استراتژی سئو برای شرکت ها

تعدادی حدود یک بیلیون طراحی سایت در اینترنت موجود می باشد. حال موتورهای جستجو در صفحات طراحی وب سایت شما جستجو می نمایند و براساس کلمه کلیدی به رنکینگ طراحی سایت ها می پردازند. استراتژی سئو به عنوان راهبری برای رقابت شما می باشد. در ادامه به بیان گام ها و اقدامات سئو در این راستا خواهیم پرداخت.


بازاریابی محتوا

تهیه و انتشار محتوای کارآمد برای کاربر یکی از قدرتمندترین آیتم های سئو می باشد بطوریکه می توانید با تهیه مطالب مورد نیاز کاربر مفهوم بازاریابی محتوا و نیز اهمیت آن را پررنگ تر نماییم.


آنالیز بک لینک های رقبا

بک لینک ها یا همان لینک های خارجی عاملی برای اعتبار بخشی به طراحی وب سایت شما می باشد در این مفهوم ایجاد بک لینک های قدرتمند می تواند بر رنکینگ و بهبود وضعیت سئو سایتشما موثر باشد.


اصول سئو درون صفحات طراحی سایت

اصول سئو که می بایست درون صفحات طراحی سایت پیاده سازی شود می تواند آیتم هایی مانند متاتگ عنوان ، توضیحات ، لینک دهی داخلی ، h1 ، h2 ، و دیگر آیتم ها که می بایست درون طراحی وب سایت تنظیم گردد.


شبکه های اجتماعی در سئو

شبکه های اجتماعی مانند گوگل پلاس ، توییتر ، فیس بوک ، لینکداین که بستری های مناسبی برای بازاریابی محتوا می باشند و نیز همچنین می توانند موجب جذب ترافیک به سمت طراحی سایت شوند اثرگذاری را در سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت خواهد داشت.


وب برندینگ طراحی سایت

برخی کسب وکارها استراتژی سئو سایت خود را در راستای وب برندینگ قرار می دهند که در این صورت شناساندن برند و نام تجاری شرکت در پروسه کاری شرکت قرار می گیرد. ویدیو مارکتینگ ، درج خبر ، بنر تبلیغاتی آیتم های وب برندینگ طراحی سایت می باشد.

توضیحات مطلب - Meta Description سئو سایت

توضیحات مطلب (توضیحات متا) کار ساده ای انجام می دهد. 

در حقیقت به موتورهای جستجو میگوید که صفحه ای که در آن قرار دارند دارای چه مطلبی است اما این گویش باید در رابطه جملات طلایی مطلب باشد.

 

  فرض نمایید یک مطلب ایجاد نموده اید که در رابطه با طراحی سایت در آن توضیح داده اید حال در این مطلب یک پاراگراف وجود دارد که چکیده کل مطلب شما در آن قرار خواهد داشت . در حقیقت شما می باید همان پاراگراف را عینا در قسمت توضیحات مطلب ذکر کنید . اشتباهات رایجی که بیشتر مدیران سایت ها مرتکب می شوند این است جملاتی را از درون متن انتخاب می کنند و در قسمت توضیحات درج می کنند و یا اینکه اصولا توضیحات را چیز دیگری می نویسند . با بررسی تمامی وب سایت هایی که در حیطه های مختلف جزو رتبه های اول هستند براحتی در می یابید آندسته از وب سایت هایی دارای رتبه اول هستند که متن درون قسمت توضیحات عینا از یک قسمت از مطلب گرفته شده است.

نکته دوم و مهمی که آنچنان ربطی هم به توضیحات مطلب ندارد این است که سعی نمایید کل مطلب ( چکیده مطلب) خود را در ابتدای مطلب ذکر نمایید چرا که ربات ها ابتدا مقدمه مطالب را ثبت می نمایند.

سئو استاتیک و حفظ جایگاهها در صفحات گوگل

سئو سایت پروسه ای همیشگی و متداوم است بدین معنا که پس از آنکه طراحی سایت شما در کلمه کلیدی منتخبی شما در صفحه اول قرار گرفت و رنکینگ بالایی را بدست آورد می بایست برای اقداماتی را به طور منظم انجام دهید تا طراحی وب سایت شما در صفحه اول باقی ماند و یا رنکینگ بالاتری را به مرور زمان بدست آورد. این تصور را ننمایید که چون طراحی وب سایت شما در کلمه کلیدی در صفحه اول و یا نفر اول قرار دارد در همین موقعیت باقی خواهد ماند. رقابت در میان طراحی سایت ها متناسب با کلمه کلیدی شما متغییر می باشد و متناسب با سختی و سطح رقابت طراحی سایت ها در کلمه کلیدی خاص می بایست اقداماتی را اعمال نمایید تا سئو سایت و بهینه سازی سایت خود را حفظ نمایید. این اقدامات در راستای سطح رقابت در درجه کمتر و بیشتر قرار می گیرد. در ادامه بیان خواهیم نمود که پس از انجام پروسه سئو سایت چه اقداماتی را انجام دهید تا سئو وب سایت شما در صفحه اول باقی بماند و یا به مرور زمان رنکینگ بالاتری را نیز کسب نماید.


تولید محتوا در طراحی سایت

محتوا فاکتور بسیار مهمی در جذب کاربر می باشد. تهیه به روترین مطالب و عناوین در حوزه کسب و کار شما موجب خواهد شد که ترافیک به سمت طراحی سایت شما هدایت شود و نیز طراحی وب سایت شما با عناوین و تیترهای مختلف در نتایج جستجو به نمایش گذاشته می شود. لیستی از جدیدترین عناوین حوزه کاری خود را تهیه نمایید و کلمات کلیدی خود را در آن درج نمایید. بدست آوردن رنکینگ در عناوینی که تمامی در حوزه کلمه کلیدی خاصی باشد می تواند بهینه سازی وب سایت شما را در کلمه کلیدی اصلی تقویت نماید.


لینک خارجی در طراحی وب سایت

لینک سازی خارجی نیز موجب اعتبار بخشیدن به طراحی سایت شما می شود. محتوای درج شده در طراحی وب سایت خود را در فروم ها ، شبکه های اجتماعی انتشار دهید و لینک آن را نیز درج نمایید تا کاربران را به سمت طراحی وب سایت خود هدایت نمایید.

اهمین لینک استاندارد در سئو seo - Canonical

این موضوعی است که وب کمتر در رابطه با ان بحث شده است . در رابطه با لینک ها، تمامی سیستم های مدیریت محتوا دارای یک مشکلی هستند که البتهجوملا هم از آن بی نصیب نیست ! و آن این است که ایجاد صفحات مشابه و یا اصطلاحا Duplicate Link می نمایند این به چه معنا است؟

معنای Duplicate Link این است که یک محتوا وب درای چندین آدرس برای دستیابی به آن باشد.

گوگل دارای یک قانون طلایی است که می گوید هر صفحه وب باید تنها و تنها از طریق یک آدرس قابل دستیابی باشد.

در غیر اینصورت آن صفحه با آدرس های مختلف قابل مشاهده خواهد بود و همین امر ارزش آن صفحه را کاهش می دهد و امتیاز منفی برای سایت شما خواهد داشت.

متاسفانه سیستم های مدیریت محتوا به دلیل ساختار خود اکثرا این لینک های مشابه را ایجاد می کنند.

چگونه ؟ اجازه دهید برای شما توضیح دهم:

فرض کنید یک مطلب در رابطه با طراحی سایت و نقش سئو ایجاد نموده ایم و این مطلب را در مجموعه سئو قرار داده ایم و همچنین مجموعه سئو را در منو ها لینک نموده ایم، از طرفی خود این مطلب هم در منو ها لینک نموده ایم بسیار خوب برای آن مطلب دارای 3 لینک زیر خواهیم بود

طراحی سایت و سئو در آن/http://yourdomain.com

مجموعه سئو/طراحی سایت و سئو در آن/http://yourdomain.com

نام منو سایت و سئو در آن/http://yourdomain.com

همانگونه که مشاهده می نمایید یک مطلب از 3 لینک قابل  مشاهده خواهد بود این بدان معنا است که قانون طلایی گوگل را زیر پا گذارده ایم

 

حال برای رفع این مشکل از مفهمومی استفاده می شود به نام redirect که تمامی این آدرس ها را روی آدرس دلخواه ما ارجاع می دهد،

اما این کار برای سایت هایی با تعداد مطالب بالا کاری مشکل و نا ممکن است از طرفی کار آسانی هم نیست، به این منظور یک rel ایجاد می کنیم به نام canonical  که به موتورهای جستجو می گوید که از بین 3 لینک بالا کدامشان استاندارد و اصلی است .

 canonical

مشکل اینجاست که این rel باید در تگ head  ایجاد شود جایی که به صورت معمول از داخل جوملا بدان دسترسی ندارید و..

تمام این ها را توضیح دادیم که بگوییم افزونه ای که امروز برای شما قرارداده ایم دارای این قابلیت است که توضیحات مطلب ، کلماتی کلیدی و لینک های استاندارد canonical را به صورت خودکار ایجاد نماید یکی از نقاط برجسته این افزونه این است که این موارد را در پایگاه داده ذخیره نمی نماید و به صورت خودکار در هر بار باز شدن صفحه آن را ایجاد می نماید

 

تعریف سئو از دیدگاه سئو کاران امیر سئو

سئو  یعنی ترکیب علم و دانش بهینه سازی با تلاش بی وقفه برای رسیدن به هدف

سئو یعنی کار , کار , کار و کار و .... به شرطی که با علم و هدف باشد

سئو یعنی رسیدن . رسیدن به جایی که زیرورو میکند هر کسب و کاری را 

سئو یعنی رسیدن به تابلو تبلیغاتی بالای برج میلاد

سئو یعنی تسخیر شبکه های تلویزیونی برای نمایش تبلیغات

مشاوره سئو

چرا مشاوره سئو؟

یک وب سایت اینترنتی زمانی به موفقیت می رسد که بازدیدکننده هدفمند داشته باشد و بر اساس بازدیدی که کسب می کند بتواند فروش خود را افزایش دهد. بهترین و موثرترین هدایت بازدیدکننده به وب سایت سئو و روش های بازاریابی از طریق موتورهای جستجو است. البته سئو به تنهایی ضامن موفقیت سایت شما نیست بلکه استفاده همزمان از روش های مختلف بازاریابی اینترنتی، گرافیک مناسب و از همه مهمتر اهمیت دادن به مخاطب و خواسته های او است که می تواند باعث موفقیت سایت شما در اینترنت گردد.

بنابراین هر وب سایت اینترنتی نیاز دارد که در زمینه هایی مانند سئو، افزایش نرخ تبدیل، جذب مخاطب و انواع روش های بازاریابی اینترنتی از افراد با تجربه و خبره مشاوره بگیرد و خود را تقویت نماید. با توجه به اینکه الگوریتم های گوگل در حال تغییر است و هر روز روش های جدید و تکنیکهای جدید در این زمینه عرضه می شود، همکاری موثر و دراز مدت با کارشناسان این زمینه برای هر کسب و کار اینترنتی جز الزامات محسوب می شود. قطعا انجام تغییرات تکنیکال و محتوایی در وب سایت های اینترنتی می تواند نتایج بسیار مناسبی برای مدیران وب سایت ها داشته باشد.

انواع مشاوره سئو

در حالت کلی مشاوره سئو در دو حالت انجام می شود:

مشاوره سئو برای وب سایت های کوچک

برای وب سایت های کوچک و سایت هایی که از نظر بودجه مشکل دارند مشاوره سئو از طریق سرویس های تحلیل سایت و همچنین سئو رایگان قابل انجام است. .

مشاوره سئو برای سایت های بزرگ و کسب و کارهای اینترنتی

مشاوره سئو برای وب سایت های بزرگ و کسب و کارهای اینترنتی در قالب قرارداد مشاوره انجام می پذیرد. نحوه مشاوره به صورت جلسات ماهیانه خواهد بود و هدف از مشاوره طراحی سیستم بازاریابی اینترنتی سایت و بهبود وضعیت سایت از نظر ساختاری، محتوایی و چیدمان خواهد بود.


مشاوره سئو قبل از طراحی سایت

مشاوره سئو در حین طراحی سایت

مشاوره و خدمات سئو به سایت های درحال کار

مدت زمان بزادهی فرایند سئو

مشاوره و راهنمای سئو بلک و سئو وایت

search engin optimization

 

 
This website was built using N.nu - try it yourself for free.(info & kontakt)