قیمت سئو , تعرفه بهینه سازی و سئو سایت

قیمت سئو

 سئو یا بهینه سازی یکی از روش‌های اصلی بازاریابی اینترنتی میباشد. مشتری یا بازدیدکننده یک کلمه را در گوگل جستجو می کند و قیمت سئو سایت شما در نتیجه اول نمایش داده خواهد شد.

ما با استفاده از تکنیک های سئو سایت شما را در نتایج اول گوگل نمایش می دهیم تا مشتریان شما چند برابر شوند. شما با سئو از رقبای خود پیشی می گیرید و در تجارت خود موفق خواهید بود.بهینه سازی وب سایت یا سئو امروزه به علم تبدیل شده است.
یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد. اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند.

تعرفه سئو سایت

لذا ما بر اساس آخرین تکنیکهای و تعرفه سئو سایت و تعرفه بهینه سازی سایت و الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت و با توجه به آنالیزهای انجام شده نسبت به تغییر مطالب و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهیم داد.

استراتژی سئو شما را قادر می سازد تا طیف وسیعی از مشتریان متنوع را به سوی سایت خود بکشانید. تیم تخصصی شرکت پارس میشا در زمینه سئو (بهینه سازی وب سایت )یک تیم کامل حرفه ای از بهترین سئو کار های ایرانی تشکیل شده است که به صورت کامل تخصصی به بهینه سازی سایت شما می پردازند و براساس الگوریتم جدید گوگل به نام گوگل پاندا سایت شما را بهینه سازی خواهیم کرد.قیمت بهینه سازی  سایت

برخی از خدمات سئو و قیمت بهینه سازی وب سایت که شرکت پارس میشا به مشتریان خود ارائه میدهد شامل موارد زیر است :
+ انالیز تخصصی سایت شما و رقبای شما
+ انتخاب کلمات کلیدی اصلی برای بالا آمدن در گوگل بصورت حضوری
+ بررسی موقعیت شغلی و زمینه کاری شما 
+ تضمین در افزایش رتبه سایت و ورود سایت شما به صفحه اول گوگل  
+ ارسال ایمیل تبلیغاتی به 50000 ایمیل فعال ایرانی  
+ بهینه سازی پیشرفته سورس کد سایت شما 
+ بهینه سازی تخصصی مطالب سایت شما 
+ آموزش روش ارسال پست صحیح 
+ افزایش پیج رنک گوگل و رتبه الکسا 
و ..

21 Sep 2017